KONST / Litografier / Färglitografi 14088269
nr 1408 8269
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 154/250, "utskär Gillöga". Motivet: 35x49cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:45:43
1.100 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson